www.nove-pocitace.cz
Měna:
moderní kabelky,batohy dámské,vlasové doplňky,šátky dámské,dámská psaníčka,peněženky dámské
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


Kdy bude moje objednávka odeslána? Kdy přijde?

Pokud byla objednávka doručena, objednávka může být odeslána ve stejný den, pokud nebude odeslána v pondělí. Po odeslání objednávky obdržíte e-mailové potvrzení. Před odjezdem uvidíte několik odhadovaných termínů příjezdu v závislosti na druhu přepravy, kterou jste zvolili. Doba přepravy je 3-5 dní.

? Jaký je stav mé objednávky? Jak mám sledovat objednávku?

Jakmile zadáte objednávku, můžete kdykoli zkontrolovat její stav. Chcete-li sledovat objednávku z této stránky, přejděte sem. Nebo se obraťte na zákaznický servis: Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s potvrzením zásilky, který bude obsahovat informace o vašem sledování.

OTÁZKY RETURN / EXCHANGE?

Jaká je vaše návratová / směnná politika?

Zaručujeme, že naše zboží nebude mít výrobní vady a přijme jakoukoli vadnou položku pro vrácení nebo výměnu. S výhradou níže uvedených omezení mohou být vrácené, nepotřebné, nespotřebované nebo vadné zboží vráceny do 60 dní od nákupu za výměnu nebo vrácení peněz. Zboží přijaté po uplynutí 60 dní může být přijato podle našeho uvážení pouze pro kredity online.

UPOZORNĚNÍ: Na plavkách nebo důvěrných osobách nelze přijmout žádné výnosy ani výměny. Veškerá obuv musí být vrácena originálním obalem v původním stavu. beats by dre studio zboží zakoupené on-line prostřednictvím této webové stránky je pouze vhodné pro in-store nebo poštou v obrat. Konečný prodej zboží není způsobilý k návratu.

Zákazníci:

Zboží zakoupené prostřednictvím této webové stránky s kreditní kartou nebo dárkovou kartou lze vrátit nebo vyměnit v libovolném maloobchodním prodejně s plnou cenou, pokud je uvedeno spolu s kopií faktury dodané s vaší objednávkou. Mezinárodní zákazníci:

Prosím kontaktujte nás

a my vám poskytneme další pokyny, kde se mají vrátit zásilky, a částku, která vám bude vrácena. Částky vrácených vrácených položek vám připíše náš partner FiftyOne ve stejné měně a stejným směnným kurzem jako původní objednávka.

zpět