www.nove-pocitace.cz
Měna:
moderní kabelky,batohy dámské,vlasové doplňky,šátky dámské,dámská psaníčka,peněženky dámské
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


Respektujeme vaše soukromí a je odhodlána udržovat a používat vaše informace zodpovědně. Pokud není uvedeno jinak, tato politika ochrany osobních údajů se zabývá pouze používáním a zveřejněním informací, které od vás shromažďujeme na našich webových stránkách. Návštěvním We přijímáme postupy popsané v těchto zásadách ochrany osobních údajů.

Pokud nám při registraci nebo zadání soutěže dáte svou e-mailovou adresu, zašleme vám pouze e-maily o vaší objednávce nebo propagačních nabídkách. Chcete-li odstranit z našeho e-mailového seznamu, pošlete e-mailem.

Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete na našich webových stránkách (tj. Jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo), jsou uchovávány v soukromých souborech na našem zabezpečeném webovém serveru a na našich interních systémech. Sdílíme statistické, demografické a jiné neosobní identifikační údaje informace s firmami třetích stran, které pomáhají spravovat a optimalizovat naši webovou stránku a databázi. požadujeme, aby tyto třetí strany uchovávaly vaše informace v nejpřísnější míře důvěry. Také Vám nebudeme prodávat, pronajmout ani sdílet svou e-mailovou adresu s ostatními, aby vám posílali nevyžádané e-maily.

Měli byste si také uvědomit, že v případě, že to vyžaduje zákon, vládní požadavek nebo soudní příkaz, můžeme zveřejnit konkrétní informace o vás, nebo na základě naší dobré víry, že je nutné dodržovat nebo dodržovat takové právo, žádost nebo soudní příkaz nebo chránit uživatele našich stránek nebo veřejnosti.

Můžeme aktualizovat naše zásady ochrany osobních údajů. Použití osobních údajů, které shromažďujeme, podléhá zásadám ochrany osobních údajů platným v okamžiku poskytnutí osobních údajů. Kdykoli uděláme změnu, budeme zveřejňovat aktualizované zásady na těchto stránkách a doporučujeme pravidelně kontrolovat naše zásady. Použitím našich webových stránek po zveřejnění změny zásad ochrany osobních údajů souhlasíte s aktualizovanými zásadami.

zpět